Zakup nowości wydawniczych do bibliotek-edycja 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzechowie z siedzibą w Szewnie bierze kolejny rok udział w Programie Wieloletnim „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”-„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych – priorytet 1”. Głównym celem Priorytetu, jest zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie udziału nowości wydawniczych w zbiorach bibliotek, wzmocnienie aktywności czytelniczej społeczeństwa.

W roku 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzechowie z siedzibą w Szewnie oraz Filia w Bodzechowie otrzymała na zakup nowości wydawniczych dotację w wysokości 9692,00 zł ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Załączniki: