Akcja Narodowe Czytanie

Akcja Narodowe Czytanie rozpoczęła się w tym roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bodzechowie z siedzibą w Szewnie 6 września 2019r. W czytelni jako pierwsi pojawili się uczniowie kl. 3 B ,dla których czytała p Katarzyna Kasprzyk, następnie w akcji czytania „Katarynki” wzięli udział uczniowie kl.VI B z panią Agnieszka Kozieł , Koło Gospodyń Wiejskich w Szewnie, radni Bogusław Jurys, Barbara Kowalska,dyrektor szkoły Małgorzata Turczyńska bibliotekarki Beata Nadbrzuchowska , Iwona Lipka. Kulminacyjnym momentem Narodowego Czytania było wspólne czytanie „Katarynki” na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych w Szewnie przez uczniów klas piątych dla swoich kolegów z kl V A,B,C . Było to wspaniałe wydarzenie dla wszystkich uczestników.